Про лекторій

Що таке образотворче мистецтво? Як розібратися у його різноманітті, навчитися не тільки відчувати, а й розуміти  складність його образів та багатозначність змісту? В чому полягають особливості живопису в минулому та сучасному? Як визначити  коло художників та творів для формування  власної колекції? В чому цінність художнього твору?

На ці та інші питання ви знайдете відповіді, відвідавши лекторій «Школа колекціонера».

Його мета – допомогти поціновувачам мистецтва та колекціонерам-початківцям  увійти в  художній світ, набути необхідних знань, аби не заплутати серед різноманіття напрямків живопису, відшукати ті твори, які зможуть прикрасити та духовно збагатити життя, знайти для себе тих художників, до творчості яких можна повертатися знову і знову, кожного разу відкриваючи незбагненний світ прекрасного.

Наші лектори – відомі мистецтвознавці України – в захоплюючій і цікавій формі  розкажуть вам про основні етапи  розвитку історії мистецтв, про загадки відомих картин, навчать розуміти і цінувати живопис, познайомлять з творчістю великих художників. Ці знання розширять ваші уявлення про мистецтво, нададуть упевненість та легкість у веденні світськіх бесід, допоможуть розширити коло спілкування, адже одне з завдань мистецтва – відкривати шляхи до  людського порозуміння, робити наше життя цікавішим та більш захоплюючим.

Тривалість лекції 1,5 години (2 х 45 хв.). Кожна лекція супроводжується показом слайдів. Лекторій складається з 28 лекцій українською та російською мовами.

Лекції читають: Наталія Снарська, мистецтвознавець, член НСХУ Галина Скляренко, мистецтвознавець, к.м.н., доцент, член НСХУ Олександр Куз’янц, мистецтвознавець, член НСХУ Ольга Говдя, мистецтвознавець, член НСХУ Олена Зікєєва, мистецтвознавець, член НСХУ, член AICA

Лекції проходять в галереї аукціонного дому «Євро-Арт» за адресою: Київ, вул. Сагайдачного, 23/8