15-29 червня 2013 року

Виставка живопису Сергія і Марії Полякових «Палітра нашого життя»

Галерея Аукціонного дому «Євро-Арт» запрошує всіх поціновувачів мистецтва з 15 по 29 червня 2013 року на виставку живопису «Палітра нашого життя», на якій представлено близько 40 пейзажних і жанрових робіт київських художників Сергія та Марії Полякових.

Талант, молодість, любов, пристрасне бажання писати об’єднує цих художників. Вони живуть однією сім’єю і дивляться на світ одними очима, а найяскравіші і вражаючі моменти свого життя відображають на полотнах.

Сергій Поляков – майстер пейзажу і натюрморту. Він тонко відчуває різні стани природи. На його полотнах світанки й заходи, сонячні зайчики, мокра трава і квіти після дощу. Здається все звичайно і знайоме, але підмітити та вловити делікатні нюанси природи і передати це на полотні завдання не з легких, і Сергій з ним чудово справляється.

Марія Полякова коментує свою творчість наступними слова: «Мені подобається спостерігати, що відбувається навколо мене. Ось мій малюк знайшов гриб, а от маленькі дівчатка грають з пухнастими кошенятами  –  і я вже думаю про те, як цікаво це було б написати. Кожен день нашого життя дарує мені сюжет для народження нової картини ».

Сергій і Марія Полякови художники, для яких життя – це барвиста палітра. І чим різноманітніше й цікавіше їх життя, тим яскравіші їх роботи. Вони знаходять у навколишньому світі натхнення і радість, які дарують своїм глядачам.

Виставка працює Вт – Сб з 10.00 до 19.00 (вихідні дні – Нд, Пн)

Фотогалерея робіт         Фоторепортаж