22 березня – 5 квітня 2013 року

Виставка «Французький пленер і не тільки …»

З 22 березня по 5 квітня в галереї Аукціонного дому «Євро-Арт» пройде виставка «Французький пленер і не тільки …». Виставка представляє живописні роботи Артема Толстухіна, Валерія Шматько та Романа Третьякова.

«Французький пленер і не тільки …» – це свято живого реалізму, втілене в 45 наповнених сонцем, світлом і повітрям картинах. Більша частина робіт виставки була написана в Бретані під час живописного пленеру. Це «погляд на Францію» молодих, але вже досить відомих українських художників і своєрідне визнання в любові до цієї країни.

Живопис Романа Третьякова наповнений оптимізмом та життєрадісністю. Це вибух фарб і кольору, що створює атмосферу свята і вічної весни.

Полотна Валерія Шматько дещо декоративні, врівноважені і просто красиві. Він з особливою повагою ставиться до своїх полотен, до текстурі фарб і техніці письма. Добре впізнаний і Артем Толстухін. Його роботи немов виліплені з сотень мазків, які надають їм деяку мозаїчність і фактурність. Як художник-реаліст він у своїх роботах приділяє особливу увагу настрою.

Представлені на виставці митці – це майстри живопису, які, безумовно, знайшли свій стиль, з’єднали класичні традиції з сучасною стилістикою і призначенням мистецтва. У кожній їх роботі проявляється індивідуальне сприйняття природи, оригінальна інтерпретація мотиву і, звичайно, витончене мистецтво художників.

Виставка працює Вт. – Сб. з 10.00 до 19.00 за адресою:
Київ, вул. П. Сагайдачного, 23/8,
Аукціонний дім «Євро-Арт»; тел. + 38 (044) 425 11 41

Фотогалерея робіт      Фоторепортаж