Виставки

15 травня – 16 серпня 2015 р.

                                                                              Авторська графіка геніального іспанця – в «Євро-Арт»

     Афіша_6

Завдяки зусиллям українських колекціонерів постала реальністю нова виставка в галереї європейського живопису «Євро-Арт» під назвою «Філософія мистецтва Пабло Пікассо». Продовження

11 березня – 3 травня 2015 р.

Ерб_афіша для сайту_3.1

Виставка картин «Експресія передчуттів: Ерно Ерб (1878-1943 рр.)»

В умовах ведення військових дій на сході України представлення творчості Ерно Ерба (1878-1943) в галереї європейського живопису «Євро-Арт» є на часі. Продовження

3 квітня – 1 червня 2014 року

Афіша Євро Арт 2_

Виставка картин «Український натюрморт»

Галерея європейського живопису «Євро-Арт» експонує виставку українського натюрморту

Чи можна відчути у матеріальних предметних речах людину, її думки, емоції, переживання, спосіб мислення? Чи можна у живописній варіації зобразити не тільки предмети, а й розмови про повсякденне життя, буденні справи, час та простір, в якому минає буття людини? На ці та інші питання глядач може отримати відповіді (чи поставити нові запитання) на виставці в галереї «Євро-Арт», що присвячена українському натюрморту ХХ ст. В експозиції презентовано понад тридцять натюрмортів відомих метрів українського малярства: Д.Бурлюка, М.Глущенка, М.Мавро, Я.Шапіро, А.Коцки, А.Борецького, Е.Ерба, З.Зацепіної, В.Цвєткової, Ф.Захарова, Г.Зорі, П.Столяренка та інших художників, які представляють кримську, львівську, київську та закарпатську живописні школи України. Продовження

23 серпня – 1 грудня 2013 року

Афіша виставки Євро-Арт
Портретний живопис XIX-XX ст.

«Євро-Арт» представляє нову виставку «Портретний живопис XIX-XX ст.» з приватних зібрань України.

До експозиції увійшли твори, що відображають різні стильові напрями в українському, східноєвропейському та західноєвропейському живописі того періоду. Серед більше 30 полотен – портрети В.Сєрова, Г.Семирадського, Ф.Чумакова, О.Харламова, П.Вагнера, Д.Дрюмонда, Ф.Рерберга, В.Лінде, С.Малютіна, А.Коцки, П.Стахевича, Г.Глюка, М.Мавро, А.Дж.Бастіена та інших. Продовження

15-29 червня 2013 року

Виставка живопису Сергія і Марії Полякових «Палітра нашого життя»

Галерея Аукціонного дому «Євро-Арт» запрошує всіх поціновувачів мистецтва з 15 по 29 червня 2013 року на виставку живопису «Палітра нашого життя», на якій представлено близько 40 пейзажних і жанрових робіт київських художників Сергія та Марії Полякових.

Талант, молодість, любов, пристрасне бажання писати об’єднує цих художників. Вони живуть однією сім’єю і дивляться на світ одними очима, а найяскравіші і вражаючі моменти свого життя відображають на полотнах.

Продовження

24 травня – 12 червня 2013 року

Велика виставка картин Георгія Делієва

24 травня в галереї Аукціонного дому «Євро-Арт» відкривається виставка «Левітація», на якій будуть представлені живописні роботи відомого актора, майстра комедійного жанру Георгія Делієва. Ця виставка – підсумок творчих роздумів і численних гастрольних подорожей актора по світу. Глядачі побачать мексиканські, італійські, корейські, китайські, англійські пейзажі, портрети та інші роботи.

Саме явище левітації фігурує в багатьох творах мистецтва, проте, у Делієва левітація – це скоріше перемога над гравітацією стандартного бачення і мислення. Це стрімкий політ фантазії, долає будь-які кордони та умовності.

Відмінна риса робіт Георгія Вікторовича – це те, що він не намагається і не хоче дотримуватися певного стилю. Йому ставати нудно експлуатувати одні й ті ж прийоми і напрацювання. Але в цьому і полягає парадокс його живопису: всі роботи впізнавані, театральні, мають яскравий власний деліевскій колорит і композиційну насиченість.

«Я весь час експериментую і перебуваю в пошуку», – каже Георгій Делієв. Це і є суть всієї творчості цього чудового актора.
Продовження

25 квітня 2013 року

Музика Великого Посту. Йозеф Гайдн

25 квітня галерея Аукціонного дому “Євро-Арт” запрошує вас на музичний вечір “Музика Великого Посту. Йозеф Гайдн”. Це не тільки музика, але й захоплююча розповідь про життя композитора і творах, що виконуються.

У програмі вечора:
• Квартет «Сім останніх слів Спасителя на хресті».
• Твір в семи частинах з читанням Євангелія
Продовження

18 – 26 квітня 2013 року

Класичний колекційний живопис

27 квітня 2013 року в Аукціонному домі «Євро-Арт» пройде черговий аукціон класичного колекційного живопису. В цілому на аукціон виставлені 147 робіт. Це об’ємна колекція, до якої увійшли твори класиків XIX – поч. ХХ ст., художників-емігрантів і майстрів Паризької школи, український живопис радянського періоду і картини сучасних художників. Колекція складена з урахуванням підвищеного інтересу до інтер’єрного живопису середньої цінової категорії, що має у той же час хороший інвестиційний потенціал.

Ознайомитися з експозицією можна на передаукціонній виставці з 18 по 26 квітня з 10.00 до 19.00.
Продовження

28 березня 2013 року

Музичний вечір “Присвята Н. Паганіні”

28 березня галерея Аукціонного дому “Євро-Арт” запрошує вас на музичний вечір “Присвята Н. Паганіні”. Це не тільки музика, але й захоплююча розповідь про життя композитора і творах, що виконуються.

У програмі вечора:
• Варіації Non piu mesta на тему з опери ДЖ. Россіні «Попелюшка».
• Варіації на тему опери Ж. Вейгля «Любов морячки».
• Maestosa suonata sentimentale – варіації на одній струні «Сіль» (на тему австрійського гімну).
• Концерт № 5 (1 частина).
Продовження

22 березня – 5 квітня 2013 року

Виставка «Французький пленер і не тільки …»

З 22 березня по 5 квітня в галереї Аукціонного дому «Євро-Арт» пройде виставка «Французький пленер і не тільки …». Виставка представляє живописні роботи Артема Толстухіна, Валерія Шматько та Романа Третьякова.

«Французький пленер і не тільки …» – це свято живого реалізму, втілене в 45 наповнених сонцем, світлом і повітрям картинах. Більша частина робіт виставки була написана в Бретані під час живописного пленеру. Це «погляд на Францію» молодих, але вже досить відомих українських художників і своєрідне визнання в любові до цієї країни.
Продовження